Limitová edícia syrov pre MS 2022 v hokeji

Limitová edícia syrov pre MS 2022 v hokeji

Fandite našim a vyhrajte víkendový pobyt na Liptove. Tento rok zožerieme súperov.

Aké by to bolo sledovanie hokeja bez toho správneho občerstvenia. Tento rok v ňom nesmie chýbať kravský zrejúci syr z limitovej edície, vyrobený špeciálne pre MS 2022 v hokeji

Nájsť ho môžete v sieti Kaufland, ktorý je Generálnym partnerom slovenského hokeja.

Ale kúpite ho aj v siesti Billa a Labaš.

Účtenku z tohto nákupu nezahadzujte.  Pokiaľ je súčasťou vášho nákupu syr z limitovanej edície MS 2022, môžete sa s týmto bločkom zapojiť do súťaže. Pripravené pre vás máme skvelé výhry. 

Pre 5 z vás čaká COLOSTRINO 3 pack obsahujúci produkty z kozieho kolostra, v hodnote viac ako 30 €. Obsahuje 30 kapsulové balenie 100 % kozieho kolostra, proteínovú tyčinku s kozím kolostrom a proteínový nápoj s kozím kolostrom. 

Ďalšou cenou je naša novinka. Výživový doplnok na podporu imunity. Jedinečná kombinácia kolostra, betaglukanu, vitamínu C a D. Podporí vašu imunitu a obranyschopnosť organizmu. Pripravených pre vás máme 10 balení. 

Hlavnou výhrou je víkendový pobyt na Liptove pre 4-člennú rodinu. Čaká na vás ubytovanie v jednej z nádherných dreveníc v komplexe Chalúpkovo. Užite si naplno malebnú prírodu a oddýchnite si v srdci Liptova. 

syr ms 2022 v hokeji

Ručne výrabaný kravský syr, za ktorého lahodnou chuťou stojí kvalitné mlieko. Po vyrobení ho uložíme do zrejúcej miestnosti, vďaka čomu získa svoju znamenitú jemnú chuť.

Pri podávaní stačí okrájať čiernu kôrku a servírovať ho k pivu, letným limonádam, ako súčasť syrového taniera alebo si ho dopriať samý ako chuťovku. 

 

Tieto majstrovstvá zožerieme súperov. 

 

Fandite našim a pritom si vychutnajte lahodnú chuť syra z Liptova.

Zdielaj tento článok

Ostatné články

Ovčí jogurt - malinový

Parený syr špecifického tvaru a chuti príznačných pre Slovensko. Mlieko z horských oblastí, ako aj dlhoročná tradícia syrárskych majstrov liptovského regiónu sú zárukou vysokej kvality Liptov Parenice.

Syr je vhodný prípravu jedál studenej i teplej kuchyne. Jeho typický tvar otvára dvere vašej kulinárskej fantázii.

Odporúčame servírovať s bielym vínom Devín alebo ľahším červeným vínom Chianty.

Energetická hodnota na 100g výrobku (kJ/kcal)1164kJ/281kcal
Bielkoviny17g
Sacharidy2,0g
z toho cukry<0,5g
Tuky23g
Nasýtené mastné kyseliny15g
Soľ1,9g
Vápnik501mg